Edukacja

tematyczny blog internetowy!

Posted by admin On September - 7 - 2018 Comments Off on Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez napisów online?
Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez napisów online?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Świetnie wiem to po sobie, że gdy jestem gdzieś za granicą i rozmawiam z obcokrajowcami, naturalnie w jęz. angielskim, w zasadzie nie mam większych problemów z porozumiewaniem się. Jednakże kiedy wchodzi w rachubę oglądanie filmów oraz seriali, to bardzo trudno jest dla mnie zrezygnować z napisów. Naturalnie dałbym zapewne radę na spokojnie obejrzeć film, chociażby z anglojęzycznymi napisami, ale ten seans nie byłby dla mnie dużą przyjemnością. Jednak niedawno postanowiłem, że nauczę się dobrze angielskiego, dzięki właśnie czemu będę wreszcie mógł oglądać filmy bez rodzimych napisów. W końcu oglądanie filmów z napisami jest mniej przyjemne – a lektorów w zasadzie nie cierpię.
Cóż, co prawda angielski jest łatwym językiem, to jednakże present simple, bardzo mocno słownictwo, etc., są dla mnie ciągle dużym problem. I właśnie z tego powodu zainstalowałem program komputerowy Skype, dzięki któremu rozmawiam przede wszystkim z młodymi kobietami z całego świata. Szczególnie lubię rozmawiać z mieszkankami Stanów Zjednoczonych, ponieważ przy okazji mam możliwość bardzo miło spędzić czas, zarazić się nawet ich podejściem do życia, lecz także poznać prawdziwe realia Stanów Zjednoczonych. A jak wszyscy wiemy bardzo dużo osób myśli, że USA to raj. Okazuje się, że ciężko się do końca z tym zgodzić. Zatem Skype to bardzo dobry pomysł dla zainteresowanych, aby chociażby odmienić czasownik w miłym gronie.

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.